Termínová listina

Kategorie: HOME



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
18.07.20
So 17:30
přípravné utkání
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř muži A Atletický stadion Týniště nad Orlicí
22.07.20
St 18:00
přípravné utkání
SK Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška
25.07.20
So 17:00
přípravné utkání
FK Černilov FK Jaroměř muži A stadion Černilov
29.07.20
St 18:00
přípravné utkání
FK Jaroměř Sokol Třebeš B muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.08.20
So 17:00
Pohár hejtmana mužů KHK - předkolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř muži A hřiště Nový HK
09.08.20
Ne 10:30
přípravné utkání
FK Jaroměř MFK Trutnov starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
16.08.20
Ne 10:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
14. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Nové Město, UMT
16.08.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
15. kolo
FK Jaroměř SK Solnice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
22.08.20
So 13:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
1. kolo
SK Vysoké Mýto FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Vysoké Mýto
23.08.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
1. kolo
TJ Slovan Broumov FK Jaroměř muži A stadion Broumov
26.08.20
St 18:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
13. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky TJ Červený Kostelec mladší dorost stadion Jaroměř
26.08.20
St 18:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
13. kolo
FC Vrchlabí/MFK Trutnov B FK Jaroměř starší žáci stadion Vrchlabí
29.08.20
So 15:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
2. kolo
MFK Chrudim B FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Chrudim, V Průhonech
30.08.20
Ne 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Česká Skalice
30.08.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 12:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 13:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
1. kolo
FK Jaroměř FC Slavia HK II. starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 14:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
2. kolo
FK Jaroměř SK Miletín/FKM Javorka starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
30.08.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
2. kolo
FK Jaroměř SK Sobotka muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.09.20
Út 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř
03.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
1. kolo
FK Náchod - Bílá FK Jaroměř mini přípravka stadion Hamra-nový
03.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
1. kolo
FK Náchod - Modrá FK Jaroměř mini přípravka stadion Hamra-nový
05.09.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
1. kolo
FK Jaroměř TJ Velichovky mladší přípravka stadion Police n. M.
05.09.20
So 09:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
1. kolo
Sp. Police FK Jaroměř mladší přípravka stadion Police n. M.
05.09.20
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
05.09.20
So 10:30
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
1. kolo
AFK Hronov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Police n.M.
05.09.20
So 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Slavia HK
06.09.20
Ne 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř Spartak Police nad Metují/FK Náchod B mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.20
Ne 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.20
Ne 10:00
Charitativní turnaj pro Nadaci policistů a hasičů
FC Hradec Králové starší přípravka stadion SCM Bavlna Hradec Králové
06.09.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
2. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Česká Skalice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
06.09.20
Ne 13:45
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
3. kolo
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci stadion Hořice
06.09.20
Ne 14:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
3. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky TJ Velké Poříčí mladší dorost stadion Velichovky
06.09.20
Ne 17:00
AM Gnol 1. A třída mužů
3. kolo
TJ Lázně Bělohrad FK Jaroměř muži A stadion Lázně Bělohrad
08.09.20
Út 17:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
14. kolo
FK Jaroměř TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
10.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
2. kolo
TJ Č. Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Č. Kostelec
10.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
2. kolo
Sp.Police FK Jaroměř mini přípravka stadion Č.Kostelec
12.09.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
2. kolo
MFK N. Město B FK Jaroměř mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
12.09.20
So 09:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
2. kolo
FK Jaroměř TJ Velichovky mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
12.09.20
So 10:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
4. kolo
FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Častolovice
12.09.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř TJ Sokol Třebeš II. mladší žáci stadion Opočno
12.09.20
So 10:30
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
2. kolo
FK Jaroměř So. Stárkov mladší přípravka stadion Nové Město, UMT
12.09.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
3. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší žáci stadion Opočno
13.09.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.09.20
Ne 12:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
3. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
13.09.20
Ne 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
4. kolo
FK Jaroměř FC Vrchlabí/MFK Trutnov B starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.09.20
Út 17:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
12. kolo
FK Jaroměř TJ Jiskra Hořice starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž - mladší přípravky
3. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mini přípravka stadion Č. Kostelec
17.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž - mladší přípravky
3. kolo
FK Jaroměř Sokol Stárkov mini přípravka stadion Červený Kostelec
19.09.20
So 10:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
5. kolo
TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves FK Jaroměř starší žáci hřiště Předměřice nad Labem
19.09.20
So 10:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
3. kolo
FK Jaroměř Slovan Broumov mladší přípravka stadion Česká Skalice
19.09.20
So 10:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
3. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mladší přípravka stadion Česká Skalice
19.09.20
So 11:30
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
3. kolo
SK Česká Skalice FK Jaroměř mladší přípravka stadion Česká Skalice
20.09.20
Ne 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 13:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
5. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky FC Spartak Rychnov nad Kněžnou mladší dorost stadion Velichovky
20.09.20
Ne 13:30
KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 15:30
KP starších přípravek U 11 - skupina C
4. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
20.09.20
Ne 16:00
AM Gnol 1. A třída mužů
5. kolo
FK Náchod B FK Jaroměř muži A hřiště Provodov
24.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod - Bílá mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.09.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř FK Náchod -Modrá mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
26.09.20
So 11:15
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Červený Kostelec
27.09.20
Ne 11:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř Jiskra VEBA Machov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.09.20
Ne 12:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
6. kolo
1. FK Nová Paka/SK Jičín FK Jaroměř starší žáci stadion Nová Paka, UMT
27.09.20
Ne 12:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
4. kolo
FK Jaroměř So. Stárkov mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
27.09.20
Ne 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
6. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.10.20
Čt 15:30
AM Gnol 1. A třída mužů
4. kolo
FK Jaroměř SK Česká Skalice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
5. kolo
Sp. Police FK Jaroměř mini přípravka stadion Zábrodí
01.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
5. kolo
Zábrodí/Babí FK Jaroměř mini přípravka stadion Sokol Zábrodí
03.10.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
5. kolo
Ji. VEBA Machov FK Jaroměř mladší přípravka stadion Jiskra Machov
03.10.20
So 09:50
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
5. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město B mladší přípravka hřiště Machov
04.10.20
Ne 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř SK Rozkoš Česká Skalice mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 13:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
7. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 13:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
04.10.20
Ne 14:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
5. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
04.10.20
Ne 15:00
AM Gnol 1. A třída mužů
7. kolo
SK Třebechovice pod Orebem FK Jaroměř muži A stadion Třebechovice
04.10.20
Ne 15:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
7. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky MFK Nové Město nad Metují mladší dorost stadion Jaroměř
08.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
6. kolo
FK Jaroměř Ji. VEBA Machov mini přípravka hřiště Babí
08.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
6. kolo
Zábrodí/Babí FK Jaroměř mini přípravka hřiště Babí
10.10.20
So 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
10.10.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
6. kolo
TJ Velichovky FK Jaroměř mladší přípravka stadion TJ Velichovky
10.10.20
So 09:50
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
6. kolo
SK Č. Skalice FK Jaroměř mladší přípravka stadion Velichovky
10.10.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
10.10.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
6. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
10.10.20
So 15:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
8. kolo
TJ Dvůr Králové nad Labem FK Jaroměř starší žáci stadion Dvůr Králové
11.10.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK
11.10.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
6. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno starší přípravka stadion Slavia HK
11.10.20
Ne 12:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
8. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky SK Vysoké Mýto mladší dorost stadion Jaroměř
11.10.20
Ne 15:00
AM Gnol 1. A třída mužů
8. kolo
FK Jaroměř SK Bystřian Kunčice muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.10.20
Čt 17:00
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř Zábrodí/Babí mini přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
17.10.20
So 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně FK Jaroměř starší přípravka stadion Rtyně
17.10.20
So 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
7. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno starší přípravka stadion Rtyně
17.10.20
So 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
9. kolo
TJ Sokol Nepolisy FK Jaroměř muži A stadion Nepolisy
17.10.20
So 15:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
MFK Nové Město nad Metují FK Jaroměř mladší žáci stadion Náchod - Hamra
17.10.20
So 16:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
7. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Náchod - Hamra
18.10.20
Ne 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř MFK N. Město B mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.20
Ne 10:40
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
7. kolo
FK Jaroměř TJ Rasošky mladší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.20
Ne 12:30
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
18.10.20
Ne 14:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
9. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky MFK Chrudim B mladší dorost stadion Jaroměř
22.10.20
Čt 16:30
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
8. kolo
FK Jaroměř TJ Č. Kostelec mini přípravka stadion Nové Město, UMT
22.10.20
Čt 16:30
JAKO Okresní soutěž- mladší přípravky
9. kolo
MFK N. Město FK Jaroměř mini přípravka stadion Nové Město, UMT
24.10.20
So 09:00
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
9. kolo
TJ Velichovky FK Jaroměř mladší přípravka stadion TJ Velichovky
24.10.20
So 09:50
Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky
8. kolo
TJ Rasošky FK Jaroměř mladší přípravka stadion Velichovky
24.10.20
So 13:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
24.10.20
So 14:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř SK Dobruška/TJ Spartak Opočno mladší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
24.10.20
So 15:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
10. kolo
TJ Velké Poříčí FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Lánov
24.10.20
So 15:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
8. kolo
SK Rozkoš Česká Skalice FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
25.10.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř FK Náchod starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 12:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
10. kolo
FK Jaroměř TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 12:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
8. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město/SK Rozkoš starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
25.10.20
Ne 14:30
AM Gnol 1. A třída mužů
10. kolo
FK Jaroměř SK Týniště nad Orlicí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
28.10.20
St 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
14. kolo
SK Roudnice FK Jaroměř muži A stadion Roudnice
31.10.20
So 09:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř MFK Nové Město nad Metují mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 10:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
SK Dobruška/TJ Spartak Opočno FK Jaroměř mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 11:00
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
11. kolo
FK Jaroměř/TJ Velichovky FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice mladší dorost stadion Velichovky
31.10.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec mladší žáci stadion Dobruška, UMT
31.10.20
So 14:00
DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A
11. kolo
SK Miletín/FKM Javorka FK Jaroměř starší žáci stadion Miletín
01.11.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
MFK Nové Město/SK Rozkoš FK Jaroměř starší přípravka stadion Česká Skalice
01.11.20
Ne 11:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
9. kolo
FK Jaroměř FC Slavia HK II. starší přípravka stadion Česká Skalice
01.11.20
Ne 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
11. kolo
MFK Trutnov B FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
07.11.20
So 11:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
10. kolo
TJ Sokol Třebeš II. FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 11:30
AT Consult 1.Krajská liga dorostu U 17 - skupina B
12. kolo
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou FK Jaroměř/TJ Velichovky mladší dorost stadion Rychnov nad Kněžnou
07.11.20
So 12:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
12. kolo
Spartak Police nad Metují/FK Náchod B FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 13:00
GENERALI ČP KP mladších žáků U 13 - skupina C
11. kolo
TJ Červený Kostelec FK Jaroměř mladší žáci stadion Police nad Metují
07.11.20
So 14:00
AM Gnol 1. A třída mužů
12. kolo
TJ LOKOMOTIVA Hradec Králové FK Jaroměř muži A stadion LOKO HK
08.11.20
Ne 09:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
10. kolo
FC Slavia HK II. FK Jaroměř starší přípravka stadion Slavia HK, UMT
08.11.20
Ne 10:00
KP starších přípravek U 11 - skupina C
11. kolo
FK Jaroměř TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně starší přípravka stadion Jaroměř, Růžová ulice
15.11.20
Ne 13:30
AM Gnol 1. A třída mužů
13. kolo
FK Jaroměř TJ Velké Poříčí muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Thursday the 22nd.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.