Nervydrásající zápas se šťastným koncem pro naši juniorku !

3. kolo OP NA. 24.8.2013 od 16:00 - Mezilesí

Sokol Mezilesí - FK Jaroměř 5:6 (3:2)

Branky: 23., 84., 89. z p.k Seifert, 14., 74. Vít , 73. Ameti

Sestava FK Jaroměř: Kořen - Špaček (62. Klíž), Matějíček P., Emlar, Plhal (65. Hekele) - Horák A., (63. Ameti), Holeček A., Jirka, Kučera (63. Horák J.) - Seifert, Vít

Ještě neběžela 13. minuta a domácí vedli 2 - 0. Až potom si  béčko uvědomilo , že se hraje zápas a díky trefám Víta a Seiferta jsme vyrovnali, ale bohužel další pozdní návrat do obrany nás stálo branku. Do druhého poločasu jsme si řekli , že na ně vlétneme, ale opak byl pravdou 54. min. a 57. min. jsme lovili míče v brance a byli jsme zralí na ručník  5 - 2 !!!!!  Půl hodiny před koncem přišlo velké střídání a přesun hráčů na hřišti. A když domácí přestali běhat  v 71.min  Ameti a 73 . min. Vít druhou brankou snížili  na 5 - 4 bylo o co hrát. 10 minut se ještě hloupě nechal vyloučit domácí  obránce za druhou žlutou, když hrál  úmyslně rukou v našem vápně. Vyrovnání přišlo v 84. min. díky Seifertovi 5 - 5 . Kdo čekal, že výsledek zůstane jako Jablonec - Znojmo ten se mýlil . Minutu před koncem se Emlar protáhl s balonem do vápna a domácímu obránci nezbývalo nic než faulovat  - penalta!!Nikomu se na ní nechtělo, až si jí na triko vzal  Míra Seifert a třetí brankou v zápase  otočil zápas. Dalo by se říct super ,  ale spíše opak dáváme mnoho branek, ale spoustu dotaneme . Bránit musí celý tým a ne jen obránci.