První body mladších žáků z Opočna

2. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - sobota 6.4.24 od 9:00 - hřiště Opočno

FK Jaroměř - Police nad Metují 2:0 (0:0)

Branky: 1x Pastuch, 1x Poděbradský - 0

Prvním soupeřem nám bylo mužstvo z Police nad Metují. Naši hráči začali aktivně a měli nad Policí mírnou převahu, ale z několika gólových šancí se nám nepodařilo nic vytěžit. V druhé poločase jsme již vstřelili dva góly, ale soupeře to přesto nezlomilo a díky našemu polevení ve hře a důrazu nás soupeř začal přehrávat a měl i několik šancí. Přesto nakonec výhra zůstala u nás.


Opočno/Dobruška - FK Jaroměř 1:1 (0:0)

Branky: Poděbradský - 1

Druhým soupeřem nám bylo domácí mužstvo Opočno/Dobruška. Podařil se nám zachytit začátek zápasu, soupeře jsme přehrávali, ale přes několik velmi slibných šancí se nám nepodařilo skórovat. Naopak soupeř nás potrestal gólem, střelou ze střední vzdálenosti. Přesto kluci nesložili zbraně a po několika minutách jsme vyrovnali. Nakonec se po několika dalších slibných, ale neproměněných šancích, zrodila remíza.


FK Jaroměř - Rychnov nad Kněžnou 0:3 (0:2)

Branky: :-( - 3

Naše hráče jsem nechválil za výkon proti Polici nad Metují, kde jsme měli předvádět daleko lepší fotbal. Naopak kladně hodnotím zápas s Opočnem/ Dobruškou, kde kluci bojovali, a i přes nepříznivý stav dokázali vyrovnat a dobrou hru předváděli až do konce zápasu. Paradoxně jsem hráče pochválil (i přes prohru) za zápas s Rychnovem nad Kněžnou, kde jsme do poslední chvíle bojovali a pokoušeli se nepříznivý výsledek zkorigovat. Herní projev byl fotbalový, kluci se snažili kombinovat, přecházet přes hráče a balón držet co nejvíce na zemi, což kladně hodnotil po zápase i trenér soupeře.

Soupiska FK Jaroměř:  Tomek – Poděbradský, Pastuch, Pacovský, Bergr, Ždárský, Pecháček, Zámečník Vojtěch, Zámečník Ondra

Žďárský, trenér FK Jaroměř: 

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

Thursday the 23rd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.