2. místo mladších žáků na memoriálu Ludvíka Kaválka v Červeném Kostelci

2. přípravný turnaj MLŽ - ročníky 2007 a 2008  - 24.8.2019 - Červený Kostelec - Memoriál L. Kaválka.

sobotu, 24.8.2019, zajížděli mladší žáci na další přípravný turnaj do Červeného Kostelce, kde se konal tradiční memoriál generála Kaválka. Po dobře odtrénovaných trénincích, kde jsme se po řadě dovolených scházeli již prakticky v plném počtu, jsme se těšili na turnaj, kde bylo cílem si opět hlavně vyzkoušet a zvykat si na rozestavení, součinnost celého týmu a kvalitně se připravit na blížící se ostrý vstup do sezony, který nás čeká již za týden v Rasoškách.

Turnaje se zúčastnili týmy: TJ Červený Kostelec "07", TJ Červený Kostelec "08", Rozkoš Česká Skalice a FK Jaroměř. Hrálo se každý s každým 2x15 min.

Výsledky FK Jaroměř:

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec "07" 0:3

Branky: (

Vstup do turnaje se nám hrubě nevydařil. Celý zápas jsme absolutně prospali, neplnili to, co jsme si řekli, prohrávali osobní souboje a vůbec jsme se nedokázali dostat do tempa. Zkušený soupeř nás za to trestal.

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec "08" 1:0

Branky: Dítě Adam

Po nepovedeném prvním utkání nás čekal opět domácí tým, tentokrát "08". Před utkáním jsme si znovu museli některé věci vysvětlit a na klukách bylo od prvních minut vidět, že chtějí něco změnit. Hráli jsme s chutí, slušnou kombinací a svého soupeře celé utkání přehrávali. Škoda jen velké spousty neproměněných šancí a často špatného řešení finální fáze, brankový rozdíl měl být mnohem větší.

FK Jaroměř - SK Rozkoš Česká Skalice 3:0

Branky: Bedlek 2x, Kadlec

V posledním zápase jsme vrátili v derby dvou rivalů Skalici porážku z minulého turnaje. Kluci na hřišti dominovali, byli živější než soupeř a každý chtěl být stále ve hře a pomoci týmu. Tentokrát jsme některé šance proměnili a zaslouženě vyhráli. Dobře zvládnutý zápas.

 

Sestava FK Jaroměř : Chejnovský - Dohnal, Hanák, Mrkos - Bedlek, Pospíšil, Kadlec, Hrobský, Dítě - Olexa, Bano, Prokš

Martin Čenovský - trenér FK Jaroměř: Nebýt prvního zápasu, který se nám nepovedl, byl bych s dnešním vystoupením velmi spokojený. Další dvě utkání jsme zvládli přesně s tím nasazením, které by mělo být pokaždé. Dnes opět spolehlivý Vašek v bráně. Hodně nám pomohli i zkušení kluci jako Mrky a Adam, kteří se zapojili v týdnu k týmu po dovolené. Výborně týmu svým přistupem a bojovností pomohl Bedla, strhl tím celý tým a kluci hráli jeden za druhého. Stále máme co zlepšovat. V některých fázích přesnější kombinaci, využívání křídelních prostorů a daleko lepší finální fázi před vápnem a také samotné zakončení. Makáme dál a těšíme se na start soutěže.

Děkujeme také rodičům za podporu po celý turnaj a za dopravu.

Friday the 22nd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.