Mladší žáci odehráli úvodní přípravný turnaj v České Skalici.

1. přípravný turnaj MLŽ - ročníky 2007 a 2008  - 10.8.2019 - Česká Skalice.

sobotu, 10.8.2019, absolvovali mladší žáci první turnaj letní přípravy před sezonou 2019/20. V období dovolených nám dnes chyběla řada zkušených hráčů, avšak tento turnaj byl směřován k tomu, aby si především kluci ročníku 2008 zvykli na větší hřiště a rozestavení 7+1, které pro ně bylo zcela nové.

Hrálo se "každý s každým" a délka jednoho zápasu byla stanovena na 1x 20 minut.

Výsledky FK Jaroměř:

FK Jaroměř - TJ Rasošky 1:0

Branky: Svoboda

První náš zápas měl určitě skončit vyšším rozdílem, ale předvedená hra nebyla vůbec špatná, dobrý start do turnaje.

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec 0:1

Branky: 

Druhý zápas jsme nastoupili proti favoritovi z Červeného Kostelce, který měl ve svém středu spoustu kluků, kterým se naši borci coby do zkušeností nemohli rovnat. Zápas to byl vyrovnaný, bez velkých šancí, určitě jsme nebyli horším týmem. Rozhodl gol ke konci zápasu, na který jsme již nedokázali odpovědět.

FK Jaroměř - Slovan Broumov 0:1

Branky: 

V tomto utkání nás prohra mrzí, protože jsme v něm byli po většinu utkání lepším týmem, ale nedokázali jsme náš tlak přetavit v branku a doplatili jsme na skrumáž v našem vápně, kde jsme nebyli dostatečně důrazní a inkasovali jedinou branku zápasu.

FK Jaroměř - Borohrádek 1:1

Branky: Bedlek

Proti Borohrádku jsme začali velmi dobře. Dařilo se nám solidně kombinovat a po jedné z našich rychlých akcí se krásně trefil Bedla. Vyšší a důraznější soupeř bohužel vyrovnal po nakupnutém balonu za naší obranu hned po inkasovaném golu a do konce utkání byl lepším týmem. Nás držel skvěle Vašek v bráně, který zlikvidoval také penaltu a díky němu jsme udrželi nerozhodný výsledek.

FK Jaroměř - Police n.M. 2:1

Branky: Hrobský, Kadlec

Do dalšího zápasu jsme nastoupili bezprostředně po odehrání zápasu s Borohrádkem. Na klukách to zpočátku nebylo znát a soupeře jsme mačkali na jeho půlce a podařilo se nám dvakrát skorovat. Další velké množství šancí jsme bohužel nevyužili a tak nás soupeř potrestal po chybě v naší rozehrávce. To bylo naštěstí vše a zápas jsme nakonec výsledkově zvládli.

FK Jaroměř - SK Rozkoš Česká Skalice 0:2

Branky: 

Zápas proti kvalitní domácí Skalici jsme začali až překvapivě dobře. Zodpovědně jsme bránili a vyráželi do brejkových situací - třikrát jsme postupovali úplně sami na bránu, ale ani jednou z toho nebyla branka. Nedáš-dostaneš. Soupeř udeřil po polovině utkání a od té doby jsme se jen bránili a zaslouženě prohráli.

FK Jaroměř - Horní Jelení 6:1

Branky: Hrobský 2x, Kadlec 2x, Bano, Baudyš

Proti slabšímu soupeři jsme dobře zvládli poslední zápas turnaje a s chutí si zastřileli, škoda jen inkasovaného golu.

Sestava FK Jaroměř : Chejnovský - Dohnal, Hanák - Bedlek, Baudyš, Kadlec, Hrobský, Nguen, Svoboda - Olexa, Bano

Martin Čenovský, Lukáš Muller - trenéři FK Jaroměř: Dnešní turnaj splnil svůj účel a o výsledky nebo pořadí v něm vůbec nešlo. Pro nás bylo hlavní, aby kluci ročníku 2008 poznali rozdíly mezi menší formou fotbalu, kterou znali ze starší přípravky a pomalu si zvykali na větší hřiště, jiné rozestavení a náročnější způsob hry a také se společně sehrávali. Bylo vidět, že je před námi velká spousta práce, ale také nás někteří hráči mile překvapili. Těšíme se na další turnaj, kde se k nám připojí již "dovolenkáři", kteří přinesou potřebnou kvalitu a zkušenosti hlavně pro mladší kluky. Děkujeme všem hráčům za jejich výkony.

Děkujeme také rodičům za podporu po celý turnaj a za dopravu.


turnaj MŽ Č. Skalice - nejlepší gólman Vašek Chejnovský, 10.8.2019, foto: Lukáš Müller Nejlepší gólman turnaje Vašek Chejnovský. Foto: Lukáš Müller.

Tuesday the 4th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.