Přátelský zápas mladších žáků v Černilově

Přátelský zápas - UMT Černilov - 13.3.2019 od 16:30.

V týdnu jsme byli místo tréninku pozváni do Černilova na tamní umělku k přátelskému zápasu s místním týmem mladších žáků, se kterým se na jaře utkáme ve finálové skupině. Na zápas jsme bohužel nemohli počítat kvůli lyžáku s Jířou Karlem, který nám - hlavně pak v útoku, hodně chyběl. Hrálo se v rozestavení 7+1 a 3 x 25 minut

FK Černilov - FK Jaroměř 7:5 (1:3, 4:0, 2:2)

Branky: Libich 2x, Dítě, Poděbradský, Kadlec

Do zápasu jsme vstoupili výborně a během úvodních 10ti minut jsme byli jednoznačně lepším týmem a připsali jsme si i rychlé vedení. Ke konci poločasu nás již domácí začali přehrávat a zaslouženě snížili. Druhou třetinu jsme absolutně nezvládli a s vidinou toho, že se nám zřejmě nic nemůže stát jsme byli jednoznačně horším týmem, kdy nás domácí jasně přehráli, především pak ve hře 1:1 a zaslouženě otočili skóre. Do poslední třetiny jsme trochu přeskupili řady, kluci se ,,kousli" a tato třetina snesla z naší strany přísnější měřítko, kdy jsme ještě některé naše vyložené šance nedali.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Bělohlávek, Hofman, Mrkos - Libich, Hemelík, Lebedinský - Dítě, Poděbradský, Olexa - Kadlec, Pospíšil

Jiří Lebedinský - trenér FK Jaroměř: Dnešní zápas jsme střídali lepší okamžiky s horšími. Určitě bylo znát, že jsme kvůli prázdninám vlastně skoro 10 dní netrénovali a díky tomu jsme na tom nebyli fyzicky nejlépe. V útoku nám dnes určitě hodně chyběl především svým důrazem a rychlostí Jířa Karel, ale na to se nemůžeme vymlouvat, neboť různé absence nás mohou potkat i v sezóně. Mrzí mě, že jsme si nedokázali po celý zápas lépe poradit s nejlepším hráčem domácích Lukášem Veselovským, který nám dělal po celý zápas opravdu obrovské potíže. I přes herní výpadek, hlavně pak ve 2. třetině, děkuji všem hráčům za předvedené výkony, přístup k zápasu a nasazení. Nechtěl jsem chválit jednotlivce, ale dnes musím pochválit Matyáše Libicha, který hrál opravdu výborně a hlavně hecoval ostatní a šel jim příkladem.

Děkuji rodičům za dopravu a za podporu - zmrzli jsme jen trochu... :)))