Velmi dobrý vstup mladších žáků do prvního mistrovského turnaje

1. kolo KP MLŽ – skupina A – 2.9.2018 - hřiště Jaroměř.

V neděli 2.9.2018 nás čekal první mistrovský turnaj, do kterého jsme nastoupili po soustředění, a tak jsme byli zvědavi, co to s kluky udělá.

FK Jaroměř – TJ Slovan Broumov 8:2 (2:0)

Branky: Karel 2x, Poděbradský 2x, Lebedinský, Machač, Libich, Hemelík

V prvním zápase jsme nastoupili proti Broumovu a od začátku jsme soupeře přehrávali. Bohužel jsme dlouhou dobu nebyli schopni vstřelit branku a nutno říci, že šancí na to bylo opravdu hodně. Druhý poločas byl již o dost lepší a konečně jsme i protrhli střeleckou smůlu. Jediný moment, který nám kazí dojem z tohoto zápasu je nepovedená 3minutová pasáž ze začátku 2. poločasu. Jinak veliká pochvala pro všechny za výkon a nasazení.

FK Jaroměř – FC Vrchlabí/MFK Trutnov ,,B" 2:1 (0:0)

Branky: Machač 2x

Do druhého zápasu vstoupili kluci velmi špatně a bez nasazení. Soupeř hrál jednoduše a byl důraznější v osobních soubojích. I přes naší herní převahu a špatný výkon skončil poločas bez branek. Do druhého poločasu a po důrazné domluvě vstoupili kluci přece jen o dost lépe a během chvilky jsme vstřelili 2 branky. Pak jsme však z ojedinělého brejku dostali gól a do konce zápasu to byly ještě nervy. I přesto zasloužená výhra našeho týmu.

Sestava FK Jaroměř: Dufek, Bělohlávek, Hofman, Bedlek, Mrkos, Hemelík, Lebedinský, Libich, Pitor, Machač, Dítě, Poděbradský, Hanák, Karel, Kadlec

Jiří Lebedinský, Martin Čenovský – trenéři FK Jaroměř: Dnes jsme vzali všechny kluky, kteří byli k dispozici, a tak jsme měli 7 lidí na střídání. Byli jsme zároveň zvědaví, jak kluci turnaj odehrají po náročném soustředění. První zápas byl z naší strany opravdu výborný. Škoda úvodu druhého zápasu, do kterého jsme nastoupili opravdu špatně, a do zápasu se pak dostává složitě, to si musí kluci uvědomit. I přes drobné výhrady veliká pochvala za kvalitní výkon a hlavně nasazení. Pochvala pro rodiče, kteří byli dnes hodně slyšet.

Rozhodčí: Janeček

Diváků: 75

Sunday the 15th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.