Z Vrchlabí vezeme 6 bodů po dobrém výkonu

8. kolo ČP KP MLŽ - finálová skupina 28.5. - hřiště Vrchlabí

FC Vrchlabí - FK Jaroměř  1:5 (1:3)

Máme skvělý úvod, naši hráči vystihnou špatnou rozehrávku a střílí branku hned z první akce. Během pěti minut vedeme tři nula. Rychlé vedení naše hráče ukolébalo a hra se vyrovnává, soupeř střílí gól. Po přestávkové domluvě naši hráči opět začnou hrát, přidají dvě branky a zápas vyhráváme.

Branky: Kvapil 2, Hepnar 2, Skalický

Nahrávky: Hepnar, Rezek, Kočica, Skalický

FK Jaroměř - MFK Nové Město n. Metují 2:0 (1:0)

Těžká, ve vedru hraná opravdu bitva o každý míč a metr hřiště. Soupeř má spoustu šancí, my více štěstí. Nehrajeme žádnou fotbalovou krásu, ale účelně a obětavě, všichni hráči se vydali ze všech sil. Nakonec vítězství ukopeme a v tabulce stále držíme vynikající druhé místo.

Branky: Hepnar, Škodová

Nahrávky: Kočica

Komentář: Dnešní výkon všech hráčů byl výborný a to nám přineslo šest bodů.

Sestava FK Jaroměř: Malý - Škodová, Hepnar, Macháň,  Kvapil,  Skalický, Potoček,  Rezek, Kočica, Radil

Děkujeme rodičům za dovoz a fandění.

Wednesday the 1st.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.