Vítězné dvojutkání v Častolovicích

6. kolo ČP Krajský přebor mladších žáků - finálová skupina 13.5. v Častolovicích

 

Kostelec/Častolovice  - FK Jaroměř  1 : 5 (1 : 1)

Od začátku utkání je náš tým na ručník, dostáváme branku a hráči neví co mají hrát.Po deseti minutách se hra přeci jenom vyrovnává a vyrovnává se i skóre.Po přestávce se naše hra zlepšuje a nakonec střílíme čtyři branky a vítězíme.

Branky: Kvapil 2, Rezek 2, Hepnar

Nahrávky: Kvapil 2, Hepnar, Radil, Skalický

Chlumec/RMSK - FK Jaroměř  2 : 5 (1 : 2 )

Naši hráči nastupují do utkání již probuzeni a do poločasu po pěkných akcích střílí dvě branky, soupeř snižuje.Po přestávce je obraz hry stejný, daří se nám soupeře přehrávat a hlavně střílet góly.V konci zápasu se již soustředíme spíš na obranu. Třešničkou na dortu za dobrý výkon a šesti body je Skaldova penalta do levého růžku soupeřovy branky.

Branky: Hepnar 2, Kvapil 2, Skalický

Nahrávky: Kvapil, Kočica

Sestava: Radil, Potoček, Rezek , Skalický, Kočica, Kvapil, Kňourek, Malý, Macháň, Pásler, Horčička, Hepnar

 

 

 

Wednesday the 1st.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.