Hodně nepovedený turnaj ve Stárkově

Hydraulika Vancl OP NA - MLP - 26.9.2021 - hřiště Stárkov.

FK Jaroměř - SK Česká Skalice 0:16 (0:7)

Branky: :(

Sokol Stárkov – FK Jaroměř 11:1 (5:0)

Branky: Brusnický

FK Jaroměř – TJ Slovan Broumov 5:7 (2:4)

Branky: Dohnal 2x, Šitev, Ponikelský, Derner

Sestava: Exner, Pacovský, Ponikelský, Brusnický, Volter, Šitev, Kábrt, Dohnal, Derner

Ve čtvrtém kole jsme poměřily své síly s ostatními družstvy na hřišti Stárkova. Zde byli našimi soupeři z České Skalice, Broumova a právě domácího Stárkova.

První duel jsme odehráli proti týmu České Skalice. Začátek zápasu, jak už bývá zvykem jsme prospali a soupeř nám hned odskočil. Bohužel branky neustále naskakovaly pouze na jedné straně a výsledkem toho byla nula na našem kontě. Musím sportovně uznat, že momentálně naši kluci nestíhají a ve spoustě věcí zaostávají za hráči České Skalice.

Druhý zápas jsme začli dobře, kdy jsme se Stárkovu dokázali vyrovnat. Celkově bych řekl, že celý zápas byl vyrovnaný, akorát naši hráči prozatím ve většině šancí selhávají. Pozitivem může být, že Fanda Brusnický vstřelil svojí první branku ve své fotbalové kariéře.

Třetí zápas byl nejvíce vyrovnaný. S hráči Broumova jsme byli přibližně na stejné úrovni. Přesto nás dost mrzí, že jsme tohoto soupeře neporazili, protože to určitě v našich silách bylo. Jenže opět nás zklamala naše koncovka a neproměňování šancí. 

Tuesday the 27th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.