Mladší přípravka získala plný počet bodů

5. kolo Poháru předsedy OFS Náchod - mladší přípravka - 27.06.2021 Jaroměř

FK Jaroměř - SK Česká Skalice  10:9      

Branky: Svetlák 6x, Poděbradský 2x, Huňka 1x, Suchánek 1x

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec  6:4  

Branky: Svetlák 2x, Huňka 1x, Zámečník 1x, Tomek 1x, Suchánek 1x 

Sestava: Tomek, Poděbradský, Svetlák, Radil, Huňka, Rieger, Košek, Kašpar, Dohnal, Suchánek, Šramar, Getya, Zámečník

Poslední kolo Poháru předsedy OFS Náchod jsme odehráli na domácím hřišti. Přišla spousta rodičů, babiček a dědečků, slunce hřálo, prostě ideální podmínky předvést to, co se kluci naučili. Všem jsme řekli, aby si dnešní den užili a fotbalem se bavili.

V prvním zápase jsme letos poprvé nasoupili proti týmu z České Skalice. Záčátek zápasu jsme jako vždy trochu zaspali a nechali si vstřelit několik branek. Po hlasitém fandění rodičů se kluci probudili a začali makat. Soupeře jsme začali napadat a to přineslo své ovoce. Podařilo se nám skóre srovnat a těsně před koncem vstřelit vítěznou branku.

Druhý zápas jsme sehráli proti tradičnímu soupeři z Červeného Kostelce. Čekali jsme opět vyrovnané utkání, ale kluci od začátku bojovali a po celou dobu zápasu si drželi dvoubrankový náskok. 

Dnes si všichni zaslouží obrovskou pochvalu za předvedený výkon.  Bylo vidět, jak se kluci každým dnem zlepšují a začínají se gólově prosazovat.

Všem přejeme krásné prázdniny, celému týmu děkujeme za předvedené výkony a rodičům za výbornou spolupráci při dopravě na jednotlivá utkání a  pomoci při stavbě hřišť. Po prázdninách se na Vás budeme těšit.

Pohár předsedy OFS Náchod MP FKJ - SKCSkalice, 27.6.2021, foto: Vaclav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Thursday the 25th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.