Hodnocení sezóny 2018/19 MLP

Co řekli trenéři k právě ukončené sezóně


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ROČNÍK 2010

Trenér Petr Libich - Na jaře se potvrdilo, že mladší přípravka (ročník 2010/11) je co se týká kvality hráčů jednou z nejlepších za poslední roky. Podzimní část soutěže jsme vyhráli.


 Petr Libich
trenér mladší přípravky
r. 2010

Na jaře jsme skončili v jedenáctičlenné skupině na krásném třetím místě. Kluci i rodiče vytvořili skvělou partu. Mistrovské zápasy na jaře kluci hráli rozděleni dle roku narození. U naprosté většiny kluků byl vidět v průběhu sezóny posun směrem nahoru. Jak po fyzické, tak po fotbalové stránce. Na všech zápasech kluci dobře reprezentovali náš klub.  Musíme zapracovat na větším důrazu v osobních soubojích, koordinaci na hřišti  a udržení pozornosti během celého zápasu. Ročník 2010 se nyní posouvá do starší přípravky, kde budou hrát v systému  5+1. Pro kluky to bude něco nového, ale věřím, že se co nejdříve na tento hrací systém adaptují. Na konci prázdnin nás čeká velký dvoudenní turnaj v Hradci Králové, kde se bude takto hrát.

Všem hráčům a rodičům je nutno poděkovat za jejich přístup k tréninkům a mistrovským zápasům.

foto Václav Mlejnek

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ROČNÍK 2011

Trenéři Jiří Kučera a Jiří Hiesl - Pro kluky z ročníku 2011 to byl první rok v MLP a znamenalo to pro ně hlavně přechod z hracího systému 3+0 na už více fotbalový systém 4+1. S tímto přechodem se kluci vyrovnali myslíme víc než dobře i díky podpoře starších kluků z r. 2010. Na trénincích jsme opět pracovali na zkvalitnění koordinace pohybu s míčem i bez míče, dynamice pohybu, a stále jsme se snažili kluky zlepšovat ve hře jeden na jednoho (v útočné i obranné fázi). Určitě musíme všechny kluky pochválit, od podzimní části, přes zimní halovou sezónu, až na konec jarní části, ušli obrovský kus cesty, a posunuli se jak individuálně, tak i jako tým.


 Jiří Kučera a Jiří Hiesl
trenéři mladší přípravky
r. 2011

Myslíme, že výsledky v Krajském přeboru MLP a v turnajích potvrzují, že jsou kluci na správné cestě. Samozřejmě jsou i nedostatky, ale věříme, že v následující sezóně jich většinu v tréninku odstraníme.

Pro další sezónu zůstává ročník 2011 v MLP a připojí se k nám ročník 2012. Plán pro sezónu 2019/20 je kluky posouvat dál v jejich fotbalových dovednostech, a udržet v nich chuť do fotbalu a radost z něj a z času, který takto tráví s kamarády.

Kluci z ročníku 2010 se i s trenérem Petrem Libichem posunují do starší přípravky. Tímto bychom klukům popřáli, aby fotbalově dál rostli a fotbal si užívali i ve STP. Petrovi bychom rádi poděkovali za bezvadnou spolupráci v sezóně při vedení a trénování MLP.

Velký dík patří také rodičům, babičkám, dědečkům, sourozencům za podporu kluků, bez které to prostě v této kategorii nejde. Myslíme, že se nám povedlo vytvořit bezva kolektiv napříč oběma ročníky a doufáme, že i pro Vás to bylo bezva jako pro nás.

foto Václav Mlejnek

   Foto 4x: Václav Mlejnek.

Saturday the 10th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.