Hodnocení podzimu 2018 očima trenérů mladší přípravky

Seriál zimních hodnocení jaroměřských týmů z pohledu jejich trenérů dnes pokračuje kategorií mladší přípravky. Na její hodnocení (ročníky 2010 - 2011) jsme se zeptali trenérů Petra Libicha, Jiřího Hiesla a Jiřího Kučery.


Jak byste zhodnotili podzimní část sezóny 2018/19?


Pro kompletní statistiku starší přípravky klikněte na obrázek.

Mladší přípravku nyní tvoří hráči narození v letech 2010 a 2011. Většina kluků spolu hraje od samotného začátku, a nyní se to začíná čím dál více projevovat. Před začátkem sezóny jsme si říkali, že budeme v klidu hrát kolem čtvrtého až pátého místa z jedenáctičlenné skupiny krajského přeboru. Po prvních vyhraných kolech byl na hráčích vidět velký zápal do hry a touha po vítězství.
Ze šestnácti kol jsme pouze jedno prohráli. V ostatních jsme zvítězili se skóre 388:144 a celou podzimní soutěž po zásluze vyhráli. Oba naše týmy se skvěle doplňovaly. Když se nedařilo jednomu týmu, tak ten druhý zabral. Výsledek našeho snažení je i to, že šest našich hráčů náš klub reprezentuje v okresních výběrech.


Který ze zápasů hodnotíte jako nejpovedenější a naopak?
Nejpovedenější zápasy jsem odehráli s FC Hradec Králové a s týmem FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina. Zápasy s Hradcem jsme odehráli na jejich hříšti a naprosto zaslouženě jsme zvítězili. Kluci makali od začátku do konce a byla radost koukat na jejich hru. Chlumec nám uštědřil jedinou prohru. I přes tuto prohru byl tento zápas jeden z nejlepších, co kluci na podzim odehráli. Utkání nic nechybělo. Byla tam rychlost, důraz. Prostě vše, co k fotbalu patří. Nejmíň povedené zápasy byly v prvních dvou kolech, než kluci začali hrát svoji hru.


Co máte s týmem v plánu v zimní přestávce?
Kluky jsme po sezóně nechali chvilku odpočinout a nyní trénujeme třikrát týdně. V listopadu jsme zahájili naši zimní turnajovou sezónu. Oba naše týmy jsou přihlášeny cca na 13 turnajů. Na všech zatím odehraných turnajích jsme rozhodně ostudu neudělali. Na trénincích se hlavně zaměřujeme na práci s míčem. Již jsme také sehráli dva přátelské zápasy.


Cíl týmu pro jarní část?
Jeden z našich hlavních cílů je hrát kvalitní fotbal, který bude kluky bavit, a našim divákům se bude líbit. Chceme se na jaře pohybovat v popředí tabulky jako na podzim. Kluci na to rozhodně mají a naši oddaní fanoušci si to zaslouží. Musíme poděkovat všem rodičům, dědečkům a babičkám za to, co pro kluky dělají, a co jim obětují. Hlavně si zaslouží vyzvednou děda Hemelík, který se svými třemi vnuky tráví na hřišti takřka sedm dní v týdnu.


oslava gólu, foto: Václav Mlejnek Turnaj MP FK Jaroměř - Sokol Třebeš (16.9.2018). Foto: Václav Mlejnek.


Tuesday the 28th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.