HOME

Videostreamy Lázeňský pohár 2020

Lázeňský pohár 2020 v Lázních Velichovky ve dnech 18. - 19. července 2020



BLOK 1 - sobota 18.7. 7:55-11:30:

Pro zvětšení klikněte ZDE.

8:00 Lázně Bělohrad - Konstantinovy Lázně
8:50 Klimkovice - Mšené Lázně
9:40 Železnice - Janské Lázně
10:30 Luhačovice - Velichovky

11:20 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ



BLOK 2 - sobota 18.7. 11:35-15:20:

Pro zvětšení klikněte ZDE.

11:40 Železnice - Konstantinovy Lázně
12:30 Luhačovice - Mšené Lázně
13:20 Lázně Bělohrad - Janské Lázně
14:10 Klimkovice - Velichovky

15:00 DOPROVODNÝ PROGRAM



BLOK 3 - sobota 18.7. 15:25-18:50:

Pro zvětšení klikněte ZDE.

15:30 Konstantinovy Lázně - Janské Lázně
16:20 Mšené Lázně - Velichovky
17:10 Železnice - Klimkovice
18:00 Luhačovice - Klimkovice



BLOK 4 - neděle 19.7. 8:55-10:50:

Pro zvětšení klikněte ZDE.

9:00 o 7.místo
10:00 o 5.místo



BLOK 5 - neděle 19.7. 10:55-13:25:

Pro zvětšení klikněte ZDE.

11:00 o 3.místo
12:00 FINÁLE


Koláž: TJ Velichovky    Koláž: TJ Velichovky

Návrhy plakátů podzim 2019

31. 7. 2019 - PU FK Chlumec nad Cidlinou



4. 8. 2019 - Pohár FK Černilov



18. 8. 2019 - 2. kolo FK Náchod B



1. 9. 2019 - 4. kolo TJ Lokomotiva HK



4. 9. 2019 - Pohár SK Libčany



22. 9. 2019 - 7. kolo SK Bystřian Kunčice



6. 10. 2019 - 9. kolo SK Bystřian Kunčice



13. 10. 2019 - 10. kolo MFK Nové Město nad Metují



20. 10. 2019 - 11. kolo TJ Slovan Broumov



3. 11. 2019 - 13. kolo TJ Lázně Bělohrad



17. 11. 2019 - 15. kolo SK Sobotka



Návrhy plakátů jaro 2019

24. 3. 2019 - FC Slavia Hradec Králové



14. 4. 2019 - SK Jičín



28. 4. 2019 - TJ Jiskra Hořice



8. 5. 2019 - FK Kostelec nad Orlicí



12. 5. 2019 - SK Dobruška



26. 5. 2019 - SK Sobotka



9. 6. 2019 - RMSK Cidlina Nový Bydžov



Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2020-08-09 09:44:30

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
18.07.20
So 17:30
přípravné utkání
SK Týniště nad Orlicí FK Jaroměř muži A Atletický stadion Týniště nad Orlicí
22.07.20
St 18:00
přípravné utkání
SK Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška
25.07.20
So 17:00
přípravné utkání
FK Černilov FK Jaroměř muži A stadion Černilov
29.07.20
St 18:00
přípravné utkání
FK Jaroměř Sokol Třebeš B muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice
01.08.20
So 17:00
Pohár hejtmana mužů KHK - předkolo
FC Nový Hradec Králové FK Jaroměř muži A hřiště Nový HK
09.08.20
Ne 10:30
přípravné utkání
FK Jaroměř MFK Trutnov starší žáci stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Sunday the 9th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.