Dvě výhry na prvním jarním domácím zápase mladší přípravky

2. kolo KP MP - neděle 23.4.2017 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř/TJ Sokol Stěžery - SK Třebechovice p.O. 15:5 (6:2)

Branky: Poděbradský 3, Baudyš 2, Slezák 2, Prokš 1, Křen 1 (Stěžery 6)

První poločas jsme neodehráli dobře. Kromě jednoho hráče (Tomáše), chyběla u ostatních snaha o pohyb a nasazení. V útoku jsme nepodrželi míč a i proto jsme první poločas prohráli 1:3. Druhý poločas byl z naší strany o něčem jiném. Zlepšili jsme pohyb a nebáli se udělat kličku v soubojích jeden na jednoho. Druhý poločas jsme vyhráli 8:0.

MP FK Jaroměř - Třebechovice p.O., 23.4.2017, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek

FK Jaroměř/ TJ Sokol Stěžery – FK Náchod 15:12 (6:4)

Branky: Poděbradský 4, Prokš 2, Škoda 1 (Stěžery 8)

První poločas velmi vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro soupeře. Několik šancí z naší strany, včetně dvou přímých kopů zůstalo nevyužito a tak jsme odešli poraženi 1:2. Druhý poločas jsme se prosadili i střelecky a zvítězili 6:3.

Martin Slezák, Petr Libich, trenéři FK Jaroměř: I když jsme dnes celkově zvítězili, nemůžeme být s předvedenou hrou spokojeni. V útočné fázi se nám nedařilo pokrýt a zpracovat míč a ten nám často odskakoval od nohou. Jinak děkuji všem klukům za snahu a nasazení, hlavně tahounovi Tomáši Poděbradskému. Branku dnes střežil lehce zraněný Baudyš Matěj.

Sestava FK Jaroměř: Baudyš - Poděbradský, Prokš, Wache, Chejnovský, Slezák, Svoboda, Křen, Škoda, Kuna

Děkujeme rodičům za podporu a pomoc s přípravou hřiště.