Branky: Poděbradský 3x, Ponikelský 2x, Bedlek

Branky: Poděbradský, Ponikelský, Pospíšil

FK Jaroměř : FC Nový Hradec Králové  3:1

FK Jaroměř : Lokomotiva Brno (dívky)  5:1

Branky: Poděbradský 3x, Ponikelský, Machač

FK Jaroměř : Sokol Třebeš A  3:3

Branky: Poděbradský, Ponikelský, Machač

Na turnaj v Třebši jsme odjeli v očekávání, že to bude velmi kvalitně obsazený turnaj. Již po pár zápasech jsme začali tušit, že jediným těžkým soupeřem bude domácí Třebeš A, která však byla ve druhé skupině. První tři zápasy jsme odehráli přesně tak, jak bychom si představovali. Vytvářeli jsme si pěkné šance a předváděli jsme velmi pohledný fotbal. Poté jak už to tak bývá, jsme si začali myslet, že vše půjde samo a do posledního zápasu ve skupině jsme nastoupili velmi laxně. Přizpůsobili jsme se soupeři, který hrál "okopávanou" a nevytvářeli jsme si vůbec žádné šance, a navíc jsme dostali první gól. Naše hra se o moc nezlepšila, ale podařilo se nám "dokopat" do soupeřovy brány 3 góly a otočili jsme zápas.

Do skupiny o první jsme postoupili z prvního místa stejně jako Třebeš A. K zápasu jsme opět přistoupili zodpovědně a vyhráli jsme 3:1. Jenže pak nás čekal s Lokomotivou Brno (dívky). Museli jsme vyhrát, ale po prvních minutách to vypadalo, jako bychom se proti holkám báli hrát, a z toho jsme také dostali jako první gól. Vzchopili jsme se a začali hrát naši hru a otočili zápas na 5:1. Po remíze Třebše A s Nemošicemi nám stačilo s domácími remizovat. Dosud jsme hráli proti týmům, kteří nebyli tolik fyzicky a technicky vybaveni, a tak nás zaskočila hra s Třebší, která byla na tom jak fyzicky tak technicky o mnohem líp než ostatní týmy. To vyústilo, že jsme do 6 minuty prohrávali 3:0. Naštěstí jsme si poté vytvořili tlak a dokázali jsme do 8 minuty snížit na 3:2. A z vytvořeného tlaku se nám podařilo i vstřelit vyrovnávací branky v posledních 30 vteřinách a soupeř už nedokázal odpovědět.

Ukázalo se, že ještě musíme hodně trénovat, abychom poráželi celky jako Třebeš A.

Sestava FK Jaroměř: Baudyš - Machač, Pitor, Mrkos, Pospíšil, Ponikelský, Poděbradský, Bedlek, Dohnal D.