I přes výborný výkon mladší dorost prohrál

7. kolo AT CONSULT KP MD U 17 - o umístění jaro 2023 - neděle 28.5.2023 od 14:15 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Sokol Dohalice/AFK Probluz 1:2 (0:2)

Branky: 69. Hrobský - 2. Valenta, 19. Erbs

FK Jaroměř: Dufek - Felcman D. (46. Nguyen), Hanák, Mrkos (46. Žilka), Olexa - Burian (C), Bedlek, Kadlec, Felcman O. (46. Hrobský), Pospíšil - Bartoníček

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz: Heligr - Vu Xuan Phat, Veselý, Zvoníček, Vyčítal (46. Rygl), Jedlička (46. Petera), Rybáček (46. Podubecký), Erbs (C), Kulhánek, Honegr, Valenta

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Do dnešního utkání jsme nastupovali se dvěmi lehce zraněnými hráči a dvěmi, kteří měli z rána už 80 minut v nohách. Začátek nám vůbec nevyšel, a hned ve druhé minutě jsme prohrávali 0:1. To nás nakoplo a převzali jsme otěže utkaní. Bylo nás najenou plné hřiště, měli spoustu gólových šancí, ale bohužel jsme nedokázali proměnit aspoň zlomek brankových příležitostí. I přes dnešní prohru to byl náš jeden z nejlepších zapasů této sezóny. Všem klukům patří obrovské poděkování za odmakaný zápas a jejich přístup.

ŽK: 0 - 0

Rozhodčí: Nožka Lukáš

Diváků: 56

MD FK Jaroměř - TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz, 28.5.2023, foto: Václav Mlejnek Hosté skórovali hned v úvodu utkání. Foto: Václav Mlejnek.