Vysoké vítězství na Novém Hradci vystřílel pěti góly Lucián Oláh!

8. kolo AT Consult KP MD U17 - finálová skupina - neděle 1.5.2022 od 13:30 - hřiště Nový HK.

FC Nový HK - FK Jaroměř 1:5 (1:1)

Branky: 2. Simon - 44. Oláh, 46. Oláh, 47. Oláh, 60. Oláh, 81. Oláh

FK Jaroměř: Maurits - Hrobský, Kampo, Bělohlávek - Kašpar A., Lebedinský, Kašpar R., Hemelík, Korityák - Rezek (K), Oláh

Průběžně střídali: Holub, Potoček

Trenéři FK Jaroměř: Soupeř oproti minulém vzájemnému utkání velmi zjednodušil svoji hru, ale i tak jsme měli první poločas lépe zvládnout. Bohužel nám chvilku trvalo, než jsme se vypořádali s absencí na klíčovém postu, ale i tak jsme však dali důležitý vyrovnávací gól do šatny. Po (klidné) poločasové domluvě jsme do 3. minut otočili skóre a pak dál kontrolovali hru, když se v plné parádě předvedl Lucián. Byť to dnes nebylo herně úplně ono, tak jsme pro nás důležitý zápas po importu bodů z Chrudimi zvládli.

01052022 - Nový HK

01052022 Nový HK 2

Střelec 5ti gólů Lucián Oláh (uprostřed-oranžové kopačky) se raduje z jedné ze svých branek

Rozhodčí: Ikizgül