Smolná a zbytečná prohra mladšího dorostu v Častolovicích

2. kolo AT Consult KP MD U 17 - sobota 19.3.2022 od 10:30 hřiště Častolovice.

Kostelec n.O./Častolovice - FK Jaroměř 2:1 (0:0)

Branky: 69. Potměšil, 89. Šupler - 77. Oláh

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek, Kampo, Hrobský, Potoček - Korityák, Hemelík, Skalický (K), Kašpar - Rezek, Oláh

Průběžně střídali: Lebedinský, Dufek

Začátek prvního poločasu patřil domácím, kteří se tlačili na branku Jaroměře, ale žádný ze svých útoků nedokázali dotáhnout do vyložené gólové šance. S postupem času přebírala otěže zápasu Jaroměř a ke konci poločasi si již vytvořila tlak a šance, které ale neproměnila.

Celý druhý poločas nabídl místy až drtivý tlak hostů, kteří zahazovali jednu šanci za druhou, včetně neproměněné penalty za stavu 0:0 v 60. minutě. Tlak Jaroměře gradoval, ale z mnoha šancí dokázali pouze vyrovnat. Domácí po celý druhý poločas velmi obětavě bránili a pouze nakopávali míče na své rychlé útočníky a dva z těchto brejků se jim podařilo proměnit. Ten druhý bohužel až v úplném závěru. Jaroměř tak paradoxně po obrovské převaze a velkému množství šancí odjíždí z Častolovic bez bodu.

Trenéři FK Jaroměř: Bude doplněno

Rozhodčí: Bolehovský