Na blátě vydřené druhé vítězství mladšího dorostu U17

5. kolo AT CONSULT KP  U 17 -  28.8.2021 14:45 - stadion TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

SK Červený Kostelec - FK Jaroměř 4:5 (1:3)

Branky: 12. Skalický, 32. Rezek, 35. Rezek, 64. Skalický, 73. Kočica - 18. Lokvenc, 76. Lokvenc, 80. Říha, 89. Dus

FK Jaroměř: Dufek - Radil, Hrobsky (C), Libich, Bělohlávek,  - Potoček, Hemelík, Skalický, Korityák - Rezek, Lebedinský

Průběžně střídali: Kočica, Maurits Oleksand-Petro

SK Červený Kostelec: Kašpar D. - Hanke, Lokvenc, Tverskyj, Jasanský, Menšík, Kašpar A., Říha, Dus (C), Turek, Hepnar

Průběžně střídali: Ladnar, Čisár, Gec, Trávnička, Tichý

V dnešních bahenních lázních , kdy po celou dobu zápasu vydatně pršelo, se mám dařilo být 70 minut lepší než soupeř a utekli jsme mu na 2:5. Bohužel, posledních 15 minut jsme vyrobili zbytečné chyby směrem dozadu ve hře celého mužstva a drama mohlo být na světě.Konec utkání se nám už povedlo lépe pohlídat a odvézt si tak cenné  vítězství a důležité body.

Trenéři FK Jaroměř: Je důležité udržet koncentraci na výkon ve všech řadách po celý zápas a nutno také podotknout, že pokud bude Červený Kostelec kompletní jako dnes, tak body se odsud budou vozit jen velmi těžko.

Děkujeme obětavému p.Libichovi za perfektní odmávání celého zápasu.

Rozhodčí: Jan Boubín

ŽK: 3 - 1