21. kolo NADLER KP MD - 8.6.2013 od 14:45 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FK Chlumec/RMSK Cidl. 4:0 (1:0)

Branky: 2. Křivský, 47. Častvaj, 53. Bano, 72. Mertlík

FK Jaroměř: Krám - Vencl, Jánský, Müller, Morávek - Všetečka, Bano, Křivský, Bělka - Častvaj, Német

Střídali: Mertlík, Emlar, Škvrna

FK Chlumec/RMSK Cidlina: Němec - Bohatý D., Houdek, Strnad, Dašek - Malý, Hubený, Hanuš, Matouš - Bohatý P., Motyčka

Střídali: Blumenthal, Švarc, Staněk, Hospodka

Petr Koller, trenér domácích: Ve velmi atraktivním utkání, kde se nám dařila jak ofenzivní, tak defenzivní hra, jsme soupeře jednoznačně přehráli 4:0 a 3 body tak zůstaly zaslouženě doma v Růžovce.

Josef Strnad, vedoucí hostů: V 21. kole KP MD KHK naši dorostenci nastoupili na stadionu FK Jaroměř.  Od začátku jsme tentokrát protočili sestavu, abychom všechny hráče rovnoměrně vytížili. Bohužel začátek nám nevyšel, kdy již Jindra Hanuš byl v souboji přetlačen a domácí hráč vysunul svého kolegu do vyložené šance 1:0. Domácí byli aktivní, ale ani mi jsme nazaháleli. Šance byly na obou stranách, ale do poločasu se již skóre nezměnilo. Ani druhý poločas nám nevyšel podle představ. Domácí byli kombinačně lepší a vytvořili si dostatek šancí a z nich některé také proměnili. Poslední gól byl výstavní vlastenec Kryštofa Staňka (jak poznamenal David možná poslední gól Kryštofa za mladší dorost). Bohužel při jednom souboji neudržel nervy D. Bohatý a za oplácení byl odměněn červenou kartou. Celkově bohužel nepovedené utkání ve kterém byli domácí lepši. Naše hráče ale určitě omlouvá velké vytížení pro A, B a SD.