Mladší dorost díky nedisciplinovanosti prohrál v Rychnově

13. kolo NADLER KP MD - 12.4.2013 od 11:45 hřiště Rychnov

Rychnov nad Kněžnou - FK Jaroměř 3:1 (1:0)

Branky: 20. 58. Hejč, 64. Strach – 48. Müller

Sestava FK Jaroměř: Škvrna – Křivský, Jánský, Müller, Vencl – Valášek, Častvaj, Bano, Bělka – Néméth, Všetečka

Střídali: Tůma, Toman

Tomáš Paleček, trenér: V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Do vedení šli ve 20. minutě domácí, kdy náš brankář včasným vyběhnutím odkopl míč na půlku, který bohužel Hejč lobem vrátil do branky. Do druhé půli jsme vlétli a domácí odvraceli míče s těžkostí. Naše převaha vyústila 48. minutě vyrovnávacím brankou, kterou vstřelil Müller. I poté jsme měli herně navrch, ale v 57 minutě rozhodčí přehlédl úmyslnou ruku ve vápně domácích, po které frustrovaný Müller neunesl výrok rozhodčího a zbytečným tvrdým faulem si vylil zlost na domácím hráči a po zásluze dostal červenou kartu. Domácí přesilovku dokázali hned využít  a góly v 58. a 64. minutě navýšili náskok na konečných 3:1. Deset minut před koncem poslal rozhodčí rovněž i domácího hráče po druhé žluté do sprchy. Bohužel ve stejném počtu jsme byli opět lepší, ale branku jsme už nedali. Celkem pohledné utkání nezvládl svými výroky pan rozhodčí a zkratem pak Lukáš Müller.

ŽK: Gunar - Častvaj, Všetečka

ČK: 67. Gunar - 58. Müller

Rozhodčí: Špaček