Soupiska - mini přípravka 16/17
Brandýs Tomáš | 2010 |
Jakl Vít | 2010 |
Libich Šimon | 2010 |
Derner Tomáš | |
Kučera David | 2011 |
Dohnal Martin | 2010 |
Hlavatý Lukáš | 2010 |
Žíla Ondřej | |
Polák Patrik Samuel | 2010 |
Schovánek Jaroslav | 2010 |
Vávra Martin | 2011 |
Hiesl Sebastián | 2011 |
Světlák Simon | |
Vysloužil Vojtěch | 2011 |
Střelci - mini přípravka 16/17
pořadí | jméno | gólů |
---|
pořadí | jméno | gólů |
---|---|---|
Jaroslav Schovánek | 56 | |
David Kučera | 45 | |
Martin Dohnal | 78 | |
Šimon Libich | 17 | |
Martin Vávra | 6 | |
Luboš Hemelík | 21 | |
Tomáš Brandýs | ||
Lukáš Hlavatý | 2 | |
Sebastián Hiesl | 2 | |
Tomáš Derner | 11 | |
Patrik S. Polák | 8 | |
Adam Pecháček | 1 | |
Vít Hemelík | 6 | |
Erik Tannhäuser | 2 | |
CELKOVÉ POŘADÍ V SOUTĚŽI
zdroj: web is.fotbal.cz
Tabulka - mini přípravka 16/17
|
zdroj: web is.fotbal.cz
Realizační tým - miniP 16/17
Minipřípravka obsadila 15. místo na turnaji v Solnici
AUTOSAS CUP - skupinová fáze 27.8.2016 od 9:00 - hřiště Solnice.
FK Jaroměř - SK Solnice 0:11
FK Jaroměř - FC Hradec Králové 0:5
FK Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 2:5
Branky: 2x Slezák
FK Jaroměř - TJ Svitavy 1:6
Branka: Slezák
FK Jaroměř - MFK Chrudim 1:6
Branka: Runštuk
FK Jaroměř - Spartak Rychnov nad Kněžnou 1:4
Branka: Slezák
FK Jaroměř - FK Pardubice 0:9
AUTOSAS CUP - o 15. místo 27.8.2016 od 14:20 - hřiště Solnice.
FK Jaroměř - SK Dobruška 2:1p (penalty 7:6)
Branka: Svoboda
Rozhodující penalta: Kuna
Rozhodčí: OFS Rychnov nad Kněžnou
Sestava FK Jaroměř: Svoboda, Slezák, Runštuk, Kuna, Schovánek, Vávra, Dohnal, Libich
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 20.04. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
10:00 |
SP |
SK Červený Kostelec... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Třebechovice pod... |
| ||
13:30 |
MD |
Spartak Police nad ... |
| ||
14:30 |
SD |
TJ Lánov |
| ||
17:00 |
muži B |
So. Hejtmánkovice |
| ||
NEDĚLE font> | 21.04. font> | |
| ||
09:00 |
MŽ |
FK Jaroměř |
| ||
10:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
14:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 25.04. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
| ||
17:00 |
MiniP |
Sp Police n/M |
| ||
17:00 |
MiniP |
So Stárkov |
| ||
17:00 |
MiniP |
So Stárkov |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS