MINI přípravka na prvním turnaji s jednou výhrou a jednou prohrou

1. kolo OP předpřípravek 21.4.2015 - Velichovky

Branky: Sodomka 2x, Tkáč J., Tkáč M.

FK Jaroměř - Sokol Zábrodí 12:6 (8:2)

Branky: Tkáč J. 4x, Tkáč M. 4x, Macsali 2x, Sodomka 2x

Sestava FK Jaroměř: Macsali, J. Tkáč, M. Tkáč, Šejvl, Sodomka, Křen

Na první kolo jsme jeli do Velichovek natěšeni, ale i s obavami, jak naši nejmenší uspějí proti ostatním týmům. Do prvního zápasu s domácími Velichovkami jsme nevstoupili moc dobře, po dvou střídání jsme dostali 2 góly, v každém jeden. Kluci se zdáli být zaskočeni a trochu se báli chodit do soubojů se skoro o půl hlavy vyššími hráči Velichovek. Do poločasu se nám podařilo trochu srovnat síly a vstřelit branku a bohužel ještě jednu dostat. Ve druhém poločasu byli kluci bojovnější a to se ukázalo, jako správná cesta. Vstřelili jsme 3 branky a dostali jsme se do mnoho šancí, bohužel to nestačilo a dostali jsme ještě 2 góly.

Na druhý zápas jsme byli rozehraní a kluci bojovali od samého začátku, a to se vyplatilo. Od začátku jsme měli navrch a do prvního poločasu to bylo 8:2. Ve druhém poločase jsme lehce polevili a soupeři hrozili z protiútoků.