Fantazie! Mini elévové druzí na turnaji FOTTUR !!!

Turnaj FOTTUR(2006 a mladší) - 30.3.2013 - Hala ASVAJ Jaroměř

Poslední březnový víkend jsme se zúčastnili domácího halového turnaje s názvem FOTTUR pro ročník 2006 a mladší. V obrovské konkurenci jsme nakonec obsadili krásné 2. místo, kdy až za naším týmem skončila například i SK Slavia Praha, MFK Chrudim, FK Náchod a další větší týmy a města...

Výsledky našeho týmu(postupně):

FK Jaroměř : Jiskra Hořice - 1:1 (Skalický)

FK Jaroměř : MFK Nové Město - 3:0 (Skalický 2x, Ponikelský)

FK Jaroměř : FK Náchod - 8:0 (Skalický 5x, Kašpar 2x, Ponikelský)

FK Jaroměř : SK Slavia Praha - 2:3 (Ponikelský, Skalický)

FK Jaroměř : MFK Chrudim - 3:0 (Skalický 3x)

FK Jaroměř : RSCM Rozkoš - 4:1 (Karel 2x, Skalický, Ponikelský)

FK Jaroměř : FC Hradec Králové - 5:2 (Skalický 5x)

Celkové pořadí turnaje: 1. FC Hradec Králové, 2. FK Jaroměř, 3. RSCM Rozkoš, 4. SK Slavia Praha, 5. Jiskra Hořice, 6. MFK Nové Město, 7. MFK Chrudim, 8. FK Náchod

Sestava FK Jaroměř: Lebedinský - Libich, Dufek, Karel, Poděbradský - Holub, Ponikelský, Skalický, Bělohlávek, Kašpar

Úspěch v turnaji podtrhl určitě i fakt, že jsme se v každém zápase myslím prezentovali velmi dobrými výkony a na klukách je vidět pokrok každým tréninkem - turnajm. Mrzí určitě remíza v prvním zápase s Hořicemi, kdy jsme se teprve rozkoukávali a rovněž i prohra s pražskou Slavií se kterou jsme vedli již 2:0!...Všechny tyto skutečnosti si kluci vynahradili v zápase s FC Hradec Králové. Tento tým(celkový vítěz turnaje) za celý turnaj neprohrál. Prohru si ale připsal v posledním zápase s Jaroměří, kdy naši hráči na favorita vlétli jak uragán a vedli již 4:0, kdy předvedli všichni hráči do jednoho naprosto famózní výkon. Aktivní skóre 26:7 je vůbec nejlepší ze všech týmů! Velkou měrou se na tomto výsledku podílel i nejlepší střelec turnaje Lukáš Skalický, který se trefil hned 18x.

Děkuji všem hráčům za vzornou prezentaci FK Jaroměř v tomto turnaji. Rovněž děkuji rodičům za podporu a výborné fandění.

J.L.

1-F1024x768  2-F1024x768  3-F1024x768  4-F1024x768  5-F1024x768  6-F1024x768

Thursday the 22nd.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.