ban 20210919 Kostelec nO
19.9.21 - Jaroměř doma remizovala s Kostelcem nad Orlicí (4:3 na penalty).

Novinky

Pozvánka na zápas

Tradičně v neděli pokračuje krajský přebor v Růžové ulici. V 16:00 se představí soupeř z Kostelce nad Orlicí.  

V předzápase uvidíme od 13:30 starší dorost proti TJ Sokolu Stěžery.

Přijďte povzbudit jaroměřský tým. Bohaté občerstvení je zajištěno. Prvních sto zájemců si může ke vstupence vyzvednout bezplatný letáček s vytištěnou týmovou fotografií mužů. NEDĚLE 19. září 2021.
FK Jaroměř 19.09.2021
16:00
FK Kostelec nad Orlicí

FK Jaroměř - FK Kostelec nad Orlicí

8. kolo Krajský přebor mužů
stadion Jaroměř, Růžová ulice
on-line přenos: Fotbal Live

V zimní přestávce došlo k několika změnám v jaroměřském kádru. Přichází Petr Panenka (1997) z FK Náchod, a z velichovského hostování se vrací Mário Németh (1997).

Videovizitka týmu mužů od Honzy Rupricha.

Videopozvánka Honzy Rupricha na 18. kolo Divize C:

Foto: Václav Mlejnek     Momentka z podzimního domácího zápasu s FK Kostelec n. O. Foto: Václav Mlejnek

Koláž: Václav Mlejnek

Koláž: Václav Mlejnek    Koláž: Václav Mlejnek

Koláž: TJ Velichovky    Koláž: TJ Velichovky


Týmové foto mužů 2021

FK Jaroměř představuje týmovou fotografii mužů 2021. Pokud byste snímek chtěli získat na památku v papírové podobě, máte šanci v neděli na stadionu v Růžové ulici před zápasem s Kostelcem nad Orlicí. Prvních sto zájemců si může ke vstupence vyzvednout bezplatný letáček s vytištěnou fotografií velikosti A4.

V Jaroměři proběhl první trénink mladší přípravky pod vedením profesionálních trenérů FCHK, v rámci partnerského klubu s FK Jaroměř

Ukázkový trénink trenérů FC-HK

Ve čtvrtek 2.9.2021 proběhl v Růžové ulici v Jaroměři první trénink pod vedením profesionálních trenérů FC-HK pp. Ladislava Brože (Trenér U-17) a Mirzy Rahimiče (šéftrenér přípravek).

Tento trénink proběhl v rámci partnerství s FC-HK a FK Jaroměř a jedná se věříme o začátek prospěšné a oboustranné spolupráce.

Tréninku se zúčastnilo 16 dětí kategorie U-9 (mladší přípravka - pod trenérským vedením Lukáše Červenky) a trenéř z FC-HK si pro ně připravili 1,5 hodinový trénink plný zábavných a soutěživých cvičení.

Děti si trénink náramně užily a důkazem toho byl potlesk na konci tréninku od nich, ale i od rodičů, kteříí tuto tréninkovou jednotku rovněž se zájmem pozorovali.

Po tréninku dostali všichni hráči plakát ligového dospělého týmu FC-HK a další drobné dárečky.

Děkujeme tímto FC-HK, jmenovitě p. Ladislavu Brožovi a Mirzovi Rahimičovi za návštěvu a věříme, že se v Růžové ulici uvidíme znovu co nejdříve.

 

Trénink pod vedením profesionálních trenérů FC-HK, 2.9.2021, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Fotogalerie k tréninku zde.

Muži FK Jaroměř budou hrát v příští sezóně Krajský přebor!

Již to vypadalo, že ,,spanilá" podzimní jízda našeho áčka a série devíti zápasů bez prohry byla k ničemu, ale není to tak!

Díky vystoupení týmu FC Olympia HK 1901 ze soutěží (Den po losovacím aktivu!) svitla našim mužům naděje v podobě administrativního postupu.

Tato naděje se včera, tj. 1.7.2021 proměnila ve skutečnost a tým mužů FK Jaroměř tak bude v sezóně 2021-2022 hrát nejvyšší krajskou soutěž: "Votrok Krajský přebor dospělých". Stane se tak po dvou letech a sezónách strávených v druhe nejvyšší krajské soutěži - "AM Gnol 1.A. třídě dospělých".

Díky dobré práci s mládeží o kterou se zasloužili všichni trenéři se od příští sezóny přihlašují všechny mládežnické soutěže do krajských soutěží, s vyjímkou mladší přípravky, kde je však v plánu hrát krajské soutěže již v jarní části sezóny. 

Další důležitou novinkou je i fakt, že po 2 letech bude v Jaroměři znovu-obnovena kategorie staršího dorostu U-19, která zde citelně chyběla.

Věříme, že je to výborná novinka jak pro všechny samotné hráče, tak hlavně pro naše fanoušky!

Fotbalový klub Jaroměř má nového sekretáře

V sobotu 26. června 2021, tedy dva dny po konání valné hromady, se sešli zástupci výkonného výboru Fotbalového klubu Jaroměř, z. s. ke svému prvnímu jednání po valné hromadě klubu.

Jednání proběhlo za účasti všech 8 členů VV. Předseda klubu p. Miloš Exnar přivítal dva nové členy výboru, a to Jiřího Poděbradského a Ondřeje Častvaje a popřál jim mnoho sil a elánu v jejich nové ,,funkcionářské“ roli.

V rámci programu jednání byla projednána mmj. i otázka změny sekretáře klubu. Výsledkem tohoto jednání je pak schválení Ondřeje Častvaje do funkce sekretáře klubu, a to s účinností od 26. června 2021.

VV FKJ tímto děkuje p. Jiřímu Červenkovi za dosavadní činnost na této pozici.

Tuesday the 21st.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.